Oferta

Lokalizacja

Dom gościnny Horst to niewielki budynek typu pensjonatowego, położony w spokojnej okolicy, w bliskiej odległości od plaży i centrum miejscowości. Od najbliższego zejścia na plażę oraz od centrum miejscowości dzieli nas zaledwie 7-8 min. pieszej wędrówki. Ze względu na położenie w strefie zamieszkania, gdzie ruch samochodowy jest znacznie ograniczony, nasz dom gościnny zapewnia znakomite warunki do wypoczynku, bez narażenia na hałas i zgiełk. Doceniają to nasi goście, którzy często powracają do nas, motywując swoją decyzję m.in. ciszą i spokojem, który tu panuje. Do dyspozycji naszych gości są tylko 4 pokoje, więc nie ma mowy o ścisku i hałasie wewnątrz budynku.

Pokoje

W naszej ofercie posiadamy pokoje 2-osobowe z oknami wychodzącymi na ogród od strony południowej. Wszystkie pokoje posiadają własną łazienkę i bezpłatny dostęp do Internetu (Wi-Fi). W każdym pokóju znajduje się:

 • Telewizor
 • Tuner satelitarny
 • Odtwarzacz DVD
 • Lodówka
 • Kuchenka mikrofalowa
 • Sprzęt plażowy (parawan, koc)
 • Suszarka do włosów
 • Czajnik elektryczny
 • Naczynia i sztućce
 • Ogród to nasza pasja

  Często, uciekając od miejskiego gwaru szukamy miejsca z dostępem do czystej natury, w której można odzyskać siły witalne i naładować swoje akumulatory. Rozumiemy to doskonale, ponieważ sami jesteśmy miłośnikami przyrody i ekologii. Do dyspozycji naszych gości przygotowaliśmy ogród w stylu angielskim, który jest naszą pasją. W ogrodzie znajduje się oczko wodne, przy którym można wypoczywać nawet w upalne dni oraz taras z leżakami, stanowiący świetną alternatywę przy chłodniejszej, wietrznej pogodzie. Jest też drewniana altanka, gdzie można wypić poranną kawę, zjeść śniadanie lub kolację, albo przyrządzić sobie własne potrawy z grilla.

  Parking

  Wszystkim naszym gościom gwarantujemy miejsce parkingowe na ogrodzonym terenie posesji. Parking znajduje się przy domu i jest bezpłatny. Wielu właścicieli domów wypoczynkowych wytycza tak miejsca parkingowe, że pojazdy ustawione są jeden za drugim. Taka sytuacja spowodowana jest ograniczoną powierzchnią i sprawia, że aby wyjechać, trzeba prosić innych użytkowników parkingu o umożliwienie przejazdu. Jest to nieco uciążliwe, szczególnie w przypadku, gdy nasz samochód stoi na samym przodzie kolumny. Nawet, gdy stoimy na końcu "kolejki" to i tak nie mamy do końca spokoju, bo zawsze ktoś może nas poprosić o umożliwienie przejazdu.

  Na naszym parkingu nie ma takich problemów. Miejsca parkingowe wytyczone są w taki sposób, że można w każdej chwili łatwo wjechać lub wyjechać z posesji, nie prosząc nikogo o udrożnienie przejazdu. Dodatkowo, w celu ułatwienia korzystania z parkingu, udostępniamy osobny klucz od bramy wjazdowej.

  Uwaga: Miejsca parkingowe przeznaczone są wyłącznie dla pojazdów osobowych. Z parkingu mogą korzystać wyłącznie osoby zakwaterowane w domu gościnnym Horst

  Gdy słońce zrobi sobie wolne

  Jednym z najważniejszych czynników, decydujących o tym ,czy nasz wypoczynek będzie udany jest pogoda. Jeśli świeci słońce, to większość turystów, spędzających urlop nad morzem wybiera plażę i morskie kąpiele. A co robić w przypadku, gdy pogoda nie dopisze, lub po prostu znudzi się nam już leżenie na pisku? Mamy na to rozwiązanie - dla naszych gości przygotowaliśmy rowery, z których można korzystać bezpłatnie. Można też skorzystać z kijków do nordic walking lub salki fitness, która znajduje się w piwnicy. A w przypadku totalnego załamania pogody, z którym też musimy się liczyć, proponujemy skorzystanie z naszych gier planszowych lub obejrzenie filmu na DVD, który udostępniamy bez dodatkowych opłat. W naszej videotece znajduje się już ponad 250 pozycji.